Hemen Yaz!
Hemen Ara!
Twitter
Facebook
Youtube
aytem orman urunleri

Kapı paneli, Kapı pervazı, Dolgu Peteği (kağıt) satışı

Aytem orman ürünlerin ailesi olarak farklı markalarda kapı paneli, dolgu peteği, Kapı Pervazı modelleri en ucuz fiyat seçenekleriyle stoklarımızdan satışa sunmuştur
Kapı pervazı; kapı montajı yapıldıktan sonra ön ve arka yüzeyden, kapı kasası ile duvar arasındaki boşlukları kapatması ve sıcak-soğuk geçirgenliğini ortadan kaldırması için takılan pervazdır. Farklı genişlikte üretimi mevcuttur. Aynı zamanda yüzeyi bombeli olarak da tercih edilebilir

kontrplak-satis

Ekonomik,Ucuz Kapı Pervazı

    Evin dekorasyonu ve mimarisine uygun olarak kapı pervazı ve pencere pervazı modeli tercih edilir. Pervaz fiyatları Pervaz fiyatları malzemesine, ebatlarına, bağlıdır, Sizlere en ucuz fiyatlarla ulaştırılır.
    Pervaz çeşitleri ve fiayatları hakkında bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.


Kapı Dolgu Peteği

   Kalınlık, 28 mm – 44 mm arasında deyişen, Kâğıt petek, kraft cinsi kağıtların özel bir teknikle birleştirilmesi ile elde edilir ve şekli bal peteğine benzer. Kapı yapımında dolgu malzemesi olarak kullanılır. Kapı kanadının iç boşluklarını doldurur. Bu ürün açıldığı zaman yüzeyleri MDF veya yonga levha ile kaplandığında kalın bir levha haline dönüşebilir.
Aytem Orman Ürünleri olarak Satışını yaptığımız, Kâğıt petek Hafif bir ürün olmasına rağmen mukavemeti çok yüksektir. Çeşitli direnç ve kalınlık seçenekleri bulunmaktadır ve sizlere en ucuz fiyatla ulaştırılır..

kontrplak-satis


Ana Sayfa   |    Hakkımızda   |    Hizmetlerimiz   |    Ürünler   |    İletişim   |   

Adres:Turgut Reis Mah. Çağrı Sk. No:30/A Sultanbeyli/İSTANBUL
Tel: 0 552 254 12 62
Faks: 0 216 398 19 40

(nv-1)