Hemen Yaz!
Hemen Ara!
Twitter
Facebook
Youtube
aytem orman urunleri

AYTEM ORMAN YÖNETİM YAPIMIZ

aytem orman ebatlama
SON
MODEL
MAKİNELERLE!
aytem orman mdf satışı
HASSAS
FİRESİZ
KESİM
aytem orman sunta satışı
AYTEM
ORMAN
ÜRÜNLERİ
aytem orman kenar bantlama
EBATLAMA
 ve 
KENAR BANTLAMA
aytem orman logo

   2016 yılında faliyete geçen firmamız , ahsap orman mamülleri satışı , panel ebatlama ve PVC bantlama konusunda hizmet vermektedir.

   İstanbul Sultanbeyli bölgesinde 2016 yılından beri faliyet gösteren firmamızda , mdf, mdflam, sunta,suntalam, high gloss, akrilik, kapı paneli, profil, kapı, masif panel, laminat tezgah, kontraplak, parke, gibi tüm ahşah ürünlerinin satışı yanında ,bu ürünlerin kenar bantlamasını (pvc), ebatlamasını, yaparak tüm işlemlerin tek bir merkezde en ucuz şekilde sonuçlanmasını sağlamaktayız.

   İstanbul Sultanbeyli Turgut Reis Mah. Çağrı Sk. No:35/A/-1 Faliyet gösteren firmamız, müşterilerimizin talepleri dogrultusunda İstanbul genelinde hizmet verebilmektedir.

Misyonumuz:
   Ahsap orman ürünleri satışı , ebatlama ve kenar bantlama sektörümüzdeki gelişmelerin takipcisi olarak, kalitemizden ödün vermeden,en yeni ürünleri müşterilerimize enkısa ve en ekonomik sekilde sunmak ve müşteri memnuniyeti oluşturmak en büyük hedefimizdir...

Vizyonumuz:
   Sektörümüzde edindiğimiz güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını esas alarak, ilkelerimiz çerçevesinde sektörümüzde aranan bir marka olarak kalmak ve yeniliklere acık , büyüyen bir şirket olarak yerel ve uluslararası pazardaki yerimizi güçlendirmek ve uzun vadede kalıcı olmasını sağlamaktır.Ana Sayfa   |    Hakkımızda   |    Hizmetlerimiz   |    Ürünler   |    İletişim   |   

Adres:Turgut Reis Mah. Çağrı Sk. No:30/A Sultanbeyli/İSTANBUL
Tel: 0 552 254 12 62
Faks: 0 216 398 19 40

(nv-0)